DOŁĄCZ DO ŚWIATOWEJ KLASY
PROGRAMU PARTNERSKIEGO BPM'ONLINE

ROZWIJAJ SWOJĄ FIRMĘ Z WIODĄCYM DOSTAWCĄ
BPM+CRM

ZOSTAŃ PARTNEREM
 

Tworzymy

ekosystem dla partnerów, łączący specjalistów chcących jeszcze lepiej opanować procesy biznesowe.

 

Nasi partnerzy

na całym świecie pomagają osiągnąć doskonałość procesów biznesowych.

 

Wykorzystując technologie bpm’online

oraz naszą opiekę i zaangażowanie na rzecz sukcesu klienta.

W bpm’online jesteśmy w pełni zaangażowani w sukces naszych partnerów umożliwiając stabilny dochód i dostarczając innowacyjne rozwiązania CRM+BPM.

CIESZ SIĘ ZE STABILNYCH POWTARZALNYCH PRZYCHODÓW Z PROGRAMEM PARTNERSKIM BPM'ONLINE

#1 oparty na procesach CRM,

aby usprawnić adaptację i zmianę procesów szybciej niż kiedykolwiek

Pięknem i wartością podstawową produktów bpm'online jest zdolność do zmiany procesów szybciej niż kiedykolwiek oraz do wykorzystania marketingu, sprzedaży i usług na jednej platformie. Firma obsługuje tysiące klientów na całym świecie.

Podwyższone wsparcie

dla partnerów biznesowych i zaangażowanie w sukces klienta

Bpm'online oferuje kompleksowe wdrożenie procesu i wsparcie. Ułatwiamy stałą współpracę z nieograniczonymi możliwościami dla partnerów, aby szybko rozwijać swoją działalność ze stałym źródłem przychodu.

Do 50% marży partnera

przy stałej prowizji

Partnerzy bpm'online uzyskują wysokie prowizje w całym okresie obsługi ich klienta, co stanowi solidną podstawę dla rozwoju firmy.

Bpm'online został doceniony przez kluczowych analityków, otrzymując wiele nagród

Bpm’online został nazwany liderem w The Forrester Wave™:
CRM Suites for Midsize Organizations w 2016.
Dodatkowo bpm’online został uznany jako Strong Performer
w The Forrester Wave™: Sales Force Automation Solutions, 2017,
The Forrester Wave™: Lead-To-Revenue Management Platform Vendors w 2016;
oraz The Forrester Wave™: Customer Service Solutions For Midsize Teams w 2017
oraz uznany w The Forrester Wave™: Dynamic Case Management, Q1 2018.

Bpm’online został oznaczony jako “Challenger” w Gartner Magic Quadrant dla Sales Force Automation w 2017 oraz Gartner Magic Quadran w kategorii CRM Lead Management w 2017; został wyróżniony w Gartner Magic Quadrant za CRM Customer Engagement Center w latach 2017, 2016, 2015 oraz rozpoznany w Gartner Magic Quadrant for Intelligent Business Process Management Suites w 2017.

Nucleus Research konsekwentnie umieszczał bpm'online w grupie liderów w raporcie Nucleus CRM Technology Value Matrix 1H za rok 2017 za niespotykaną elastyczność w natychmiastowym modyfikowaniu procesów.

Ovum, jedna z wiodących światowych firm badawczych i doradczych , wymienia bpm'online w najnowszym badaniu Ovum CRM Decision Matrix wśród 10 najlepszych na świecie producentów CRM . Bpm'online został doceniony za podejście ukierunkowane na proces i intuicyjną platformę.

CRM Magazine, wiodący magazyn w branży, określił bpm'online jako Lidera w kategorii Enterprise CRM Suite and Midmarket CRM podczas przyznawania nagród CRM Market Awards 2017. To już trzeci rok z rzędu, kiedy bpm'online trafia na listę liderów w kategorii Midmarket CRM Suite, imponując swoimi wynikami.

Bpm'online zdobył nagrodę Gold Stevie® w kategorii Best Relationship Management Solution of the Year. W 11. edycji International Business Awards zwycięzcy zostali wybrani spośród ponad 3500 nominowanych.

W 2015 roku po raz drugi z rzędu bpm'online został laureatem nagrody ISM Top 15 CRM przyznawanej przez ISM Inc., Customer-Centric Strategic Advisors. Firma jest uznawana za lidera w branży CRM.

Bpm'online otrzymał nagrodę 2015 CRN® Enterprise App Award za aplikację mobilną . Aplikacja mobilna Bpm'online została doceniona przez zespół redakcyjny CRN dzięki kombinacji czynników takich jak funkcjonalność, Przydatność do realizacji zadań, łatwość użycia, innowacyjność oraz potencjalną wartość dla dostawców rozwiązań, ich klientów i rynku.

Bpm'online ma zaszczyt być laureatem europejskich IT & Software Excellence Awards 2013 – ogólnoeuropejskiej imprezy dla sektora IT, ISV i Telekomunikacji.

Bpm'online został zwycięzcą CRM Watchlist 2016 razem z innymi najlepszymi światowymi producentami CRM.

KORZYŚCI Z PARTNERSTWA

Integrator

Zarządzanie pełnym procesem z udziałem klienta z bpm'online: od generowania leadów i sprzedaży do wdrożenia, obsługi klienta i odnowienia.

Dowiedz się więcej

Konsultant

Identyfikuj szanse, aby pomóc firmom na całym świecie osiągnąć doskonałość procesów biznesowych dzięki wykorzystaniu technologii bpm'online. Promowanie i sprzedaż produktów bpm'online.

Dowiedz się więcej

Kompleksowe wsparcie dla partnerów biznesowych

Szybki start
Wsparcie sprzedaży
Wsparcie projektu
Wsparcie techniczne
Wsparcie marketingu
Marketplace
Ekosystem partnerów
Wydarzenia partnerów

To odpowiednia chwila, by stać się partnerem bpm'online!

ZOSTAŃ PARTNEREM